VIAŢA ŞTIINŢIFICĂ

coin_athena_tr.png
S.I.F.R.

sifr-logo.jpg
LEGĂTURI

ar_hp21.png

EAR_logo.jpg
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
PROBLEME DE LOGICĂ
victorg, Saturday 13 January 2018 - 12:53:47 //



SIMPOZIONUL NAȚIONAL CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU
victorg, Thursday 11 January 2018 - 22:04:00 //



STUDII DE ISTORIE A FILOSOFIEI UNIVERSALE
victorg, Thursday 21 December 2017 - 21:54:00 //



STUDII DE TEORIA CATEGORIILOR
victorg, Sunday 17 December 2017 - 20:08:27 //



REVUE ROUMAINE DE PHILOSOPHIE
victorg, Monday 11 December 2017 - 20:58:58 //


Tome 61, 2017, Nr. 2

pdf_ico.png sumar/ sommaire/ contents


Sesiune comemorativă
victorg, Sunday 10 December 2017 - 20:29:14 //


A C A D E M I A  R O M Â N Ă
academia_ramana_sigla.jpg
Sectia de Filosofie, Teologie, Psihologie și Pedagogie
Secția de Filologie și Literatură

organizează joi, 14 decembrie 2017, ora 10:00
Aula Academiei Române

Sesiunea comemorativă
titu-maiorescu-2.jpg
TITU MAIORESCU, UN MARE ÎNDRUMĂTOR
AL CULTURII NAȚIONALE



consacrată împlinirii unui veac de la trecerea sa la cele veșnice

INVITAȚIE - PROGRAM


REVISTA DE FILOSOFIE
victorg, Sunday 03 December 2017 - 19:25:56 //



CERCETĂRI FILOSOFICO-PSIHOLOGICE
victorg, Tuesday 07 November 2017 - 19:23:22 //



SIMPOZIONUL NAŢIONAL CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU
victorg, Wednesday 25 October 2017 - 19:21:54 //


A C A D E M I A  R O M Â N Ă
academia_ramana_sigla.jpg
Institutul de Filosofie şi Psihologie
„Constantin Rădulescu-Motru”
PRIMĂRIA MUNICIPIULUI TÎRGU-MUREŞ
primaria_tg_mures.jpg
SOCIETATEA SCRIITORILOR MUREŞENI
Editura Ardealul

Institutul de Cercetări Socio-Umane
„Gheorghe Şincai” Tîrgu-Mureş
UNIVERSITATEA PETRU MAIOR
Facultatea de Ştiinţe şi Litere 

SIMPOZIONUL  NAŢIONAL
CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU

Titu-Maiorescu-01.jpg C_Rădulescu_Motru.jpg
Ediția a II-a: Maiorescu și maiorescienii
Tîrgu Mureș, 25–28 octombrie 2017




REVISTA DE FILOSOFIE
victorg, Friday 13 October 2017 - 08:21:00 //



Go to page   <<        >>